Jeżeli szukasz ambitnego i zawodowego zespołu na imprezę firmową, wesele, koncert - właśnie go znalazłeś !

Jesteśmy zespołem, który spełnia oczekiwania bardziej wymagających klientów. Oferujemy nasz autorski program twórczych interpretacji znanych utwórów, dzięki temu nasze występy nabierają artystycznego i niepowtarzalnego wyrazu. Głównym profilem działalności Alive jest przede wszystkim obsługa muzyczna imprez firmowych. Zespół muzyczny Alive, to również profesjonalny zespół na wesele. Nie wykonujemy utworów z gatunku disco polo i biesiada i w związku z tym ofertę "weselną" kierujemy do klientów, którzy organizują wesele "bez obciachu" ;-), tj. odbiegające w swojej formie od klasycznego polskiego wesela z wiejską muzyką, przyśpiewkami i niesmacznymi zabawami. Dobierając repertuar kładziemy nacisk na muzykę, która pomimo upływu czasu pozostaje w pamięci, uciekając od tzw. "jednosezonowych hitów". Dbamy o nienaganne wykonanie techniczne i dobre brzmienie granych przez nas numerów, dlatego też nasza muzyka zawsze brzmi świeżo i niepowtarzalnie.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm oraz instytucji (wystawiamy faktury VAT). Działamy na terenie całego kraju. W trakcie imprezy prowadzimy obsługę konferansjerską i zapewniamy profesjonalne nagłośnienie. Gramy wyłącznie największe przeboje z lat 60, 70, 80, 90-tych, aż do współczesnych najnowszych produkcji - zawsze w indywidualnych i niepowtarzalnych aranżacjach muzycznych - 100% live ! Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa dowolny utwór w naszej interpretacji. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wszelkiego rodzaju imprez rozrywkowych. Alive - to przede wszystkim:

WOLNE TERMINY NA 2023 r. SPRAWDŹ TERMIN
Oferta obsługi muzycznej
imprez firmowych

Rider zespołu Alive na występy plenerowe dla agencji eventowych i samorządów.

zespół na wesele Zawiercie, zespół na imprezę firmową Kraków zespół weselny Olkusz zespół weselny Ostrowiec Świętokrzyski zespół na sylwestra Warszawa zespół weselny Racibórz zespół na wesele Jastrzębie-Zdrój, zespół weselny Dąbrowa Górnicza zespół na wesele Czeladź zespół na wesele Żywiec profesjonalny orkiestra na wesele Miechów zespół na wesele Brzeszcze coverband Alive wesele Kraków zespół weselny Żory