Jeżeli szukasz ambitnego i zawodowego zespołu na imprezę firmową, wesele, koncert - właśnie go znalazłeś !

Jesteśmy zespołem, który spełnia oczekiwania bardziej wymagających klientów. Głównym profilem działalności Alive jest przede wszystkim obsługa muzyczna imprez firmowych. Zespół muzyczny Alive, to również profesjonalny zespół na wesele. Nie wykonujemy utworów z gatunku disco polo i biesiada i w związku z tym ofertę "weselną" kierujemy do klientów, którzy organizują wesele "bez obciachu" ;-), tj. odbiegające w swojej formie od klasycznego polskiego wesela z wiejską muzyką, przyśpiewkami i niesmacznymi zabawami. Dobierając repertuar kładziemy nacisk na muzykę, która pomimo upływu czasu pozostaje w pamięci, uciekając od tzw. "jednosezonowych hitów". Dbamy o nienaganne wykonanie techniczne i dobre brzmienie granych przez nas numerów, dlatego też nasza muzyka zawsze brzmi świeżo i niepowtarzalnie.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm oraz instytucji (wystawiamy faktury VAT). Działamy na terenie całego kraju. W trakcie imprezy prowadzimy obsługę konferansjerską i zapewniamy profesjonalne nagłośnienie. Gramy wyłącznie największe przeboje z lat 60, 70, 80, 90-tych, aż do współczesnych najnowszych produkcji muzycznych - zawsze 100% live ! Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa dowolny utwór. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wszelkiego rodzaju imprez rozrywkowych. Alive - to przede wszystkim:

WOLNE TERMINY NA 2019 r. SPRAWDŹ TERMIN
Oferta obsługi muzycznej
imprez firmowych

Rider zespołu Alive na występy plenerowe dla agencji eventowych i samorządów.

zespół na wesele Zawiercie, zespół na imprezę firmową Kraków zespół weselny Olkusz zespół weselny Ostrowiec Świętokrzyski zespół na sylwestra Warszawa zespół weselny Racibórz zespół na wesele Jastrzębie-Zdrój, zespół weselny Dąbrowa Górnicza zespół na wesele Czeladź zespół na wesele Żywiec profesjonalny orkiestra na wesele Miechów zespół na wesele Brzeszcze coverband Alive wesele Kraków zespół weselny Żory