Nazywamy się ALIVE. Koncepcją naszego zespołu nigdy nie było odgrywanie coverów (co cechuje większość zespołów "imprezowych"). Pomysł na nasz zespół zrodził się z potrzeby wyróżnienia się wysokim poziomem artystycznym i wykonawczym. Od początku cel naszej działalności mógłbyć tylko 1, mianowicie dostarczenie klientowi usługi najwyższej jakości, wyróżniającej się spośród setek podobnych do siebie zespołów "imprezowych", których "poziom" wykonawczy pozostawia wiele do życzenia. W tej potrzebie wyróżnienia postawiliśmy na indywidualny charakter naszych występów, gdzie zrezygnowaliśmy z koncepcji prostego "odgrywania-kopiowania" znanych utworów, a zdecydowaliśmy się całkowicie przearanżować znane utwory, nadając im całkiem nowego charakteru i brzmienia, tchnąć w nie naszego artystycznego ducha i sprawić, że zabrzmią jak nasze interpretacje a nie jak oryginalne wykonania. Niezależnie od tego czy organizujecie imprezę firmową, przyjęcie weselne, koncert czy bal sylwestrowy - wybór Alive, to gwarancja doskonałej muzyki i zabawy przy największych muzycznych hitach ostatnich dekad, zabarwionych naszą indywidualną (często zaskakującą) interpretacją. Jeżeli zatem zależy Wam na zespole wyjątkowym, wyróżniającym się profesjonalizmem i świeżym, niestandardowym podejściem do tematu imprez tanecznych - to oznacza, że już w momencie czytania tego texu znaleźliście odpowiedni dla Was zespół ! Na przestrzeni ostatnich lat zagraliśmy już setki udanych imprez, dzięki czemu wypracowaliśmy specyficzny styl i klimat naszych występów oraz nabyliśmy duże doświadczenie w doborze repertuaru a także stylu prowadzenia imprezy, w zależności od jej charakteru oraz uczestników. Alive to zawodowy, ambitny zespół muzyczny, który tworzą młodzi, profesjonalni muzycy, uczestniczący na co dzień w różnych autorskich projektach muzycznych.

Alive to oprócz muzyki profesjonalna konferansjerka, cechująca się świetnym, swobodnym i luźnym kontaktem z uczestnikami imprezy. Konferasjerka prowadzona jest również w języku angielskim. Na życzenie prowadzimy również nasz autorski program zabaw integracyjnych - wszystko po to, by wasza impreza była niepowtarzalna i niezapomniana. Alive, to również grupa ludzi ceniących wartości i relacje między ludzkie. Współpracując z nami możesz mieć pewność, że znalazłeś firmę, dla której wartości tj. kompetencje, odpowiedzialność, uczciwość - stanowią priorytet w działalności.

Realizując nasz autorski program muzyczny, wykonujemy wiele znanych i ponadczasowych przebojów z lat 60, 70, 80, 90-tych, aż do współczesnych najnowszych produkcji muzycznych, w całkowicie twórczych interpretacjach. W naszym programie znajdziecie szereg tanecznych standardów popowych, rock&rollowych, rythm&bluesowych, perfekcyjnie wykonanych od strony wokalnej i instrumentalnej. Zespół muzyczny Alive obsługiwał już imprezy w takich miastach jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Katowice, Poznań, Szczecin, Gdańsk (Trójmiasto), Lublin, Białystok, Radom, Kielce, Bydgoszcz, Toruń i wielu mniejszych miastach... Na życzenie dojeżdżamy w dowolne miejsce na terenie kraju.

Masz pytania ? chciał(a)byś się spotkać ? porozmawiać, zobaczyć i posłuchać nas na żywo ? - nic prostszego ! zadzwoń lub skontaktuj się przez maila, umówimy spotkanie w dogodnym terminie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o nas, zapraszamy na nasze profile na Facebooku i Instagramie gdzie publikujemy relacje z bieżących wydarzeń. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wszelkiego rodzaju imprez rozrywkowych, takich jak:


- imprezy firmowe - wesela - bankiety - koncerty - eventy - studniówki - bale sylwestrowe - inne uroczystości

Skład zespołu:

Tomek Tomek Adam Arek Piotrek / Damian

Gitara, vox bębny klawisze bas, vox wokal

zespół na wesele Kraków, zespół na sylwestra Katowice, zespół na imprezę firmową Warszawa, zespół na wesele Pszczyna, zespół na wesele Wadowice, zespół weselny Czechowice Dziedzice, ambitny zespół weselny, zespół weselny Krynica Zdrój, zespół na wesele Cieszyn, profesjonalny zespół na wesele Będzin, zespół na wesele Rabka-Zdrój, zespół weselny Jaworzno, zespół weselny Limanowa, zespół weselny Knurów, zespół na wesele Brzesko