Nazywamy się Alive. Koncepcja powstania naszego zespołu (a dokładniej coverbandu) powstała w oparciu o zapotrzebowanie rynku na zespoły coverowe, wyróżniające się wysokim poziomem artystycznym i wykonawczym. Od początku cel naszej działalności mógłbyć tylko 1, mianowicie dostarczenie klientowi usługi najwyższej jakości, wyróżniającej się spośród setek podobnych do siebie zespołów "imprezowych", których "poziom" wykonawczy pozostawia wiele do życzenia. Niezależnie od tego czy organizujecie imprezę firmową, przyjęcie weselne, koncert czy bal sylwestrowy - wybór Alive, to gwarancja doskonałej muzyki i zabawy przy największych muzycznych hitach ostatnich dekad. Jeżeli zatem zależy Wam na zespole wyjątkowym, wyróżniającym się profesjonalizmem i świeżym, niestandardowym podejściem do tematu imprez tanecznych - to oznacza, że już w momencie czytania tego texu znaleźliście odpowiedni dla Was zespół ! Na przestrzeni ostatnich lat zagraliśmy już setki udanych imprez, dzięki czemu wypracowaliśmy specyficzny styl i klimat naszych występów oraz nabyliśmy duże doświadczenie w doborze repertuaru a także stylu prowadzenia imprezy, w zależności od jej charakteru oraz uczestników. Alive to zawodowy, ambitny zespół muzyczny, który tworzą młodzi, profesjonalni muzycy, uczestniczący na co dzień w różnych autorskich projektach muzycznych.

Alive to oprócz muzyki profesjonalna konferansjerka, cechująca się świetnym, swobodnym i luźnym kontaktem z uczestnikami imprezy. Konferasjerka prowadzona jest również w języku angielskim. Na życzenie prowadzimy również ambitne zabawy integracyjne - wszystko po to, by wasza impreza była niezapomniana. Alive, to również grupa ludzi ceniących wartości i relacje między ludzkie. Współpracując z nami możesz mieć pewność, że znalazłeś firmę, dla której wartości tj. kompetencje, odpowiedzialność, uczciwość - stanowią priorytet w działalności.

Wykonujemy wiele znanych i ponadczasowych przebojów z lat 60, 70, 80, 90-tych, aż do współczesnych najnowszych produkcji muzycznych. W naszym programie znajdziecie szereg tanecznych standardów popowych, rock&rollowych, rythm&bluesowych, perfekcyjnie wykonanych od strony wokalnej i instrumentalnej. Zespół muzyczny Alive obsługiwał już imprezy w takich miastach jak: Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Katowice, Poznań, Szczecin, Gdańsk (Trójmiasto), Lublin, Białystok, Radom, Kielce, Bydgoszcz, Toruń i wielu mniejszych miastach... Na życzenie dojeżdżamy w dowolne miejsce na terenie kraju.

Masz pytania ? chciał(a)byś się spotkać ? porozmawiać, zobaczyć i posłuchać nas na żywo ? - nic prostszego ! zadzwoń lub skontaktuj się przez maila, umówimy spotkanie w dogodnym terminie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o nas, zapraszamy na nasz profil na Facebooku gdzie publikujemy relacje z bieżących wydarzeń. Specjalizujemy się w oprawie muzycznej wszelkiego rodzaju imprez rozrywkowych, takich jak:


- imprezy firmowe - wesela - bankiety - koncerty - eventy - studniówki - bale sylwestrowe - inne uroczystości

Skład zespołu:

Adam Tomek Piotrek Arek Tomek

klawisze bębny wokal bas, vox gitara, vox

zespół na wesele Kraków, zespół na sylwestra Katowice, zespół na imprezę firmową Warszawa, zespół na wesele Pszczyna, zespół na wesele Wadowice, zespół weselny Czechowice Dziedzice, ambitny zespół weselny, zespół weselny Krynica Zdrój, zespół na wesele Cieszyn, profesjonalny zespół na wesele Będzin, zespół na wesele Rabka-Zdrój, zespół weselny Jaworzno, zespół weselny Limanowa, zespół weselny Knurów, zespół na wesele Brzesko